Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Zbytowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Zbytowo

Zbytowo,kujawsko-pomorskie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość z dużymi możliwościami! Nieruchomość położona w miejscowości Zbytowo obok Gębic. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

430 000 zł1 700 m² 252,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chomiaży Szlacheckiej. Ofertą objęta jest podwójna działka nad Jeziorem Chomiąskim, w odleglości 100 metrów od jeziora i 150 metrów od Hotelu Herbarium. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł78 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni łącznej 78,09 m2, z dwoma miejscami postojowymi oraz o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cegielnia(Zbytowo + 25 km)

975 000 zł201 m² 4 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 674 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przepiękną leśniczówkę, która spełni marzenia o spokojnym, otoczonym naturą domu. Zlokalizowana w Gołąbkach, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł57,51 m² 7 824,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,51 mkw. na parterze budynku w Trzemesznie. Własna księga wieczysta. Na powierzchnię mieszkalną składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kosewo

Kosewo(Zbytowo + 24 km)

148 000 zł1 240 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

A może to Twoje miejsce? Parcela o 1240 m2, oddalona 1250 m. od Jeziora Powidzkiego w cenie 124 000 zł.Działka położona w Kosewie, historycznej wsi, sięgającej korzeniami XIV wieku.

Szczegóły ogłoszenia

442 500 zł2 950 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Simple Dom polecam Państwu działkę budowlaną, idealną pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego z niezakłóconym widokiem na jezioro Chwałowskie. Własna linia brzegowa!.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł209 m² 3 732,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Przestronny dom W kościelcu (gmina pakość) powierzchnia 208,9 m , działka 913 m , wysoki standard, widok na ogród. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł2 394 m² 1 232,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 431 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu interesującą ofertę inwestycyjną nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z budynkami biurowymi o łącznej powierzchni użytkowej budynków 2394m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł36,96 m² 5 059,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu parku solankowego, idealne dla małej rodziny, singla lub osoby starszej. W wieżowcu z windą! Najważniejsze cechy oferty: - mieszkanie 2 pokojowe- salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł879 m² 135,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną, oddaloną około 15 minut od Gniezna! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wymysłowo. Działka o powierzchni 879 m2. Dookoła nowo powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zbytowo

Zbytowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Ta elegancka i przestronna (ok. 200m2) , dwupoziomowa rezydencja, otoczona pięknym ogrodem została zaprojektowana z myślą o wspólnym spędzaniu czasu z najbliższymi. Położona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij