Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Zbytowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość z dużymi możliwościami! Nieruchomość położona w miejscowości Zbytowo obok Gębic. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Skubarczewo

Skubarczewo(Zbytowo + 16 km)

890 000 zł896 m² 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:896 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom letniskowy z trzema pokojami, położony w pierwszej linii brzegowej w urokliwej miejscowości Skubarczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Siernicze Małe(Zbytowo + 21 km)

499 000 zł135 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kupujący nie ponosi kosztów biura! Na sprzedaż oferuję dom dwulokalowy z lat 70-tych, wybudowany z cegły, położony na dużej działce o powierzchni ok. 30 arów w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Anastazewo

Anastazewo(Zbytowo + 17 km)

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domek letniskowy w Anastazewie na sprzedaż Zapraszam na prezentację urokliwego domku letniskowego w malowniczej miejscowości Anastazewo! To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną uciec.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kruszwica

Kruszwica(Zbytowo + 19 km)

530 001 zł109,01 m² 4 861,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż całoroczny, murowany dom z widokiem na jezioro Gopło, położony w spokojnej miejscowości Byszewo (gmina Piotrków Kujawski), na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Kruszwica(Zbytowo + 19 km)

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Chcesz zamieszkać w uroczym miasteczku w bliskiej odległości od Jeziora Gopło? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dom położony przy ulicy Wiosennej na dużej działce prawie 1400m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Szymborska

Inowrocław(Zbytowo + 25 km)

670 000 zł86,55 m² 7 741,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Trzemeszno

Trzemeszno(Zbytowo + 19 km)

99 000 zł80 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny nad brzegiem jeziora powierzchnia budynku około 80m2 stan budynku do remontu kapitalnego- przebudowy, mury z cegły w dobrym stanie -dach do zrobienia media:prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Trzemeszno

Trzemeszno(Zbytowo + 19 km)

549 000 zł270 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 963 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo interesującej nieruchomości, której charakterystyczną cechą jest brak sąsiedztwa, jest zatem idealna dla osób które cenią sobie prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wylatowo

Wylatowo(Zbytowo + 11 km)

989 000 zł83 700 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 700 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Wylatowo, na pograniczu województw Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zbytowo

Zbytowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Ta elegancka i przestronna (ok. 200m2) , dwupoziomowa rezydencja, otoczona pięknym ogrodem została zaprojektowana z myślą o wspólnym spędzaniu czasu z najbliższymi. Położona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij